سریال ایرانی صفحه اول بیوگرافی دانلود سریال ممنوعه سریال پدر سریال ساخت ایران 2 سریال گلشیفته سریال دلدادگان

درباره ی سریال دلدادگان

سریال دلدادگان نقد و برسی سریال ایرانی


دلدادگان با نام پیشین: پاهای بی قرار؛ نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی است. ساخت این سریال در تابستان ۱۳۹۶ انجام شد و قرار بود این سریال پس از تولید از شبکه پنج سیما پخش شود اما بعد از مدتی این تصمیم تغییر کرد و پخش سریال را شبکه سه سیما به عهده گرفت.
این سریال در سه فصل مجزا پخش می شود. دوفصل آن در زمان گذشته و یک فصل آن در زمان حال روایت می شود. همچنین به گفته عوامل این سریال بازیگران هر فصل تغییر می کنند. فصل دوم از سال ۱۳۵۷ تا ۱۳۶۴ را به تصویر می کشد.بخش‌ های گذشته در لوکیشن شهرک غزالی تصویربرداری می‌ شود. یکی از استان‌های جنوبی، مناطق جنگی و لوکیشن‌هایی که دارای بافت سنتی هستند هم از دیگر لوکیشن‌های این سریال است.

خلاصه داستان


این سریال داستان رویارویی دو خانواده را نشان می‌دهد و قربانیانش فرزندان آن خانواده‌ها هستند. آدمهای این قصه زندگی محلی و همسایگی کنار هم داشتند و دارند و بحث مبارزه با اعتیاد و فساد اقتصادی هم از رگه‌های داستان این سریال است.

زمان پخش سریال دلدادگان


این سریال در ۶۰ قسمت ۴۰ دقیقه ایی از روز شنبه ۱۳ مرداد ۹۷ ، در ساعت ۲۰:۴۵ هرشب به غیر از شب های پنجشنبه و جمعه از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. سریال دلدادگان با قسمت های زمان حال شروع خواهد شد و بعد به ۱۵ قسمت مجزا در فصل یک و سه می رسد. این مجموعه به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی ، کارگردانی منوچهر هادی و نویسندگی مهدی محمد نژادیان و بابک کایدان ساخته شده است.


بازیگران فصل ۲ زمان گذشته سریال:

لیندا کیانی
مهدی صبائی
افسانه ناصری
حمید گودرزی
آرش مجیدی
سمیرا حسن‌پور
سیروس همتی

اسامی بازیگران و معرفی نقش های بازیگران دلدادگان

سیامک صفاریان (در نقش امین)
ملیکا شریفی‌نیا (در نقش حدیث)
مسعود دلخواه (ادامه نقش مجید پتکی)
پانته‌آ بهرام (در نقش افسانه ادامه نقش لیندا کیانی)
مسعود رایگان (مالک ادامه نقش آرش مجیدی)
مهرانه مهین ترابی (مرضیه ادامه نقش سمیرا حسن پور)
شاهرخ استخری (در نقش هاتف)

منبع:

https://fa.wikipedia.org

https://parsino.com/